Kunshan Dobesty Optoelectronic Materials Co.,Ltd

  • Çin Kunshan Dobesty Optoelectronic Materials Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Kunshan Dobesty Optoelectronic Materials Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Kunshan Dobesty Optoelectronic Materials Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Kunshan Dobesty Optoelectronic Materials Co.,Ltd şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: DOBESTY
No. Çalışanları: 450~500
Yıllık satış: 4000-6000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 30% - 40%

Giriş

Kunshan Dobesty Optoelektronik Malzeme Co, Ltd (kısaca Dobesty) 2007 yılında Kunshan, Çin Top 100 ilçelerinin 1 numaralı kuruldu ve şimdi Fotoelektrik endüstriyel Park yer almaktadır.Dobesty profesyonel olarak PC filmleri ve levhaları geliştirir, üretir ve satar.Kayıtlı sermaye 105 milyon RMB, Dobesty, İtalya, ABD ve benzeri dünya gelişmiş plastik film ve levha üretim hatlarını tanıtarak müşterilerin gereksinimlerini karşılayabilir ve uluslararası seviyeye ulaşabilir. Sichuan Üniversitesi.Dobesty, ISO9001 ve ISO14001 、 UL tarafından onaylanmıştır.Ürünleri, AB Rohs doğrultusunda SGS testine el koydu, çevre koruma gereksinimlerine ulaşın.

Dobesty her zaman yeniliğe ve temel patent geliştirmeye kendini adamıştır.100'den fazla çeşit şeffaf PC, halojensiz alev geciktirici PC, çevre dostu alev geciktirici PC, buzlu PC ve fonksiyonel PC, vb başarıyla geliştirdi. Takip optik sınıf PC, bileşik PC ve diğer yeni malzemeler.

Ürünleri ağırlıklı olarak elektronik, elektrikli ev aletleri ekipman , otomobil , iletişim , bilgisayar , bilgisayar klavye , anakart, yalıtım güç kaynağı, gümüş ayna, işaret, tabela, film anahtarı, IMD, koruyucu maske, oyuncak çantası, kask, güneş şapka ( anti-UV), güneş gözlüğü, taşıyıcı kemer, bagaj vb.

Geçmiş

Şirket 2007 yılında Jiangsu Eyaleti, Kunshan Şehrinde kuruldu. 2009 yılında ilk polikarbonat film döküm ekstrüzyon üretim hattı faaliyete geçti. 10 yıldan fazla gelişimden sonra, şirket şu anda 10'dan fazla cast film üretim hattı ve peletleme ve modifikasyon üretim hatlarına sahiptir. Yaklaşık 20.000 ton çeşitli polikarbonat film.

Hizmet

Şirket ağırlıklı olarak Ar-Ge ve ışık yönlendirici polikarbonat film yüzeyleri, şeffaf polikarbonat film yüzeyleri, alev geciktirici yalıtım polikarbonat filmleri ve çeşitli özelleştirilmiş renkli polikarbonat film yüzeyleri üretmektedir. Polikarbonat film fonksiyonalitelerini geliştirmek için müşterilerle işbirliği yapabilir.

Ekibimiz

Şirketin şu anda araştırma ve geliştirme ekibinin toplam şirket sayısının yaklaşık% 20'sini oluşturduğu 200'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Şirket, Çin'de 4 şube kurdu ve ayrıca dış pazarların gelişmesinden sorumlu profesyonelleri ile uluslararası bir pazarlama departmanı kurdu.

Mesaj bırakın